TERASES DĒĻI | SĒTAS DĒĻI KOKA-POLIMĒRA KOMPOZĪTMATERIĀLS

ASV tehnoloģija. Ražots Latvijā. Eksportēts uz ASV.
Individuāli dēļu garumi.

Image
Ķirsis
Image
Sahāra
Image
Kapučīno
Image
Kanēlis
Image
Šokolāde
Image
Vaniļa
Image
Grafīts
Image
Platīns

Kompozītmateriāla terases dēļu tehnoloģijas un priekšrocības

TOP DEX kompozītmateriāla terases dēļu ražošanas tehnoloģija un sastāvdaļas nodrošina atbilstību augstākajiem standartiem un iekļauj zemāk minētās priekšrocības

25 gadi

TOP DEX kompozītmateriāla terases dēļi Jums kalpos 3 reizes ilgāk, kā dabīgā koka dēļi. Kvalitatīva kompozītmateriāla terases dēļa kalpošanas periods sasniedz 25 gadus.

Izturība pret UV starojumu

Terases dēļu izejmateriālu sastāvā ir komponenti, kas novērš UV starojuma negatīvo ietekmi. TOP DEX terases dēļi UV staru ietekmē nebalē un nezaudē savas mehāniskās īpašības.

Viegla uzstādīšana

Terases izbūve neprasa daudz laika un īpašas prasmes celtniecības jomā, tādēļ katrs to var izbūvēt pats, sekojot montāžas instrukcijai.

Neslīdoša virsma

Terases dēļu speciāli slīpētās virsmas ir drošas tāpēc, pa terasi var pārvietoties arī lietainos laikapstākļos vai tikko pēc terases virsmas noskalošanas.

Neprasa apkopi un krāsošanu

Terases dēļi ir rūpnieciski tonēti visā to biezumā, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par krāsas lobīšanos vai ikgadēju krāsas atjaunošanu.

Noturība pret temperatūras svārstībām

Kompozītmateriāla terases dēļiem ir īpaši augsta noturība kā aukstos, tā arī karstos laikapstākļos, tādēļ kompozītmateriāla terases dēļi vienmēr saglabās savu estētisko izskatu un formu.

Izturība pret mitrumu un pelējumu

Kompozītmateriāla terases dēļi neuzsūc ūdeni un ir noturīgi pret pelējuma sēnīti un baktēriju iedarbību.

Nedeformējas un augsta slodzes izturība

TOP DEX terases dēļu īpašais sastāvs ir veidots tā, lai maksimāli samazinātu porainību un iegūtu pēc iespējas blīvāku materiālu, tādējādi sasniedzot īpaši augstu slodzes izturību.

Videi draudzīgs

Ražošanas procesā tiek izmantoti otrreizējai pārstrādei nodoti materiāli, kā arī īpaši smalks koksnes pulveris, kas rodas citās industrijās kā blakus produkts. Arī paši terases dēļi ir vairākkārt pārstrādājami, un ražojami no jauna.

Augsta uguns noturība

Terases dēļu sastāvā esošais neorganisko minērālu pildījums nodrošina, ka produkts ir ievērojami noturīgāks pret uguni kā dabīgā koka izstrādājumi.

Icon

ASV tehnoloģijas, ražots LV, eksportēts uz ASV

ASV ir kompozītmateriāla dzimtene, kuras 30 gadu ražošanas un pētījumu pieredze ir TOP DEX tehnoloģijas pamatā. Produkts ražots Latvijā, eksportēts uz ASV.

Koka-polimēra kompozītmateriāla sastāvs

WPC (Wood Plastic Composite- angļu val.) ir mūsdienīgs un ekoloģisks kompozītmateriāls, kas īpašā ražošanas procesā tiek izgatavots no koka un polimēra savienojuma. Galvenā priekšrocība ir tā, ka kompozītmateriāls saglabā vērtīgākās koksnes īpašības, vienlaikus novēršot tās trūkumus. Šī iemesla dēļ WPC izstrādājumi ik gadu pasaulē kļūst arvien populārāki.

WPC produktu kvalitāti un izturību nosaka ražotāja izmantotās izejvielas, to proporcijas, īpašības, materiālu savstarpējā savietojamība, ražošanas tehnoloģija.

Dabiskās sķiedras (55%) - koksne

Citi ražotāji izvēlas WPC izstrādājumu ražošanas reģionā vieglāk pieejamāko biomasu kā šķiedrvielu pildījumu, taču zinātne un prakse ir pierādījusi, ka tieši koksnes šķiedras nodrošina augstāku izturību un labākas mehāniskās īpašības WPC produktiem.

Sintētiskie polimēri – (30%)

Augsta blīvuma polietilēns (HDPE). No sertificētām ražotnēm piegādātie HDPE produkti pirms tam tikuši rūpīgi izšķiroti un attīrīti, lai vienmēr nodrošinātu vienmērīgu terases dēļu sastāvu.

Piedevas (15%)

Īpaši izstrādātajā formulā tiek izmantotas dažādas neorganisku minerālu pildvielas, UV staru absorbenti un stabilizatori, krāsu pigmenti, pretsēnīšu līdzekļi, kā arī saistvielas.

TOP DEX WPC dēļu pielietojums

Dabīgā koka faktūra un bagātīgā krāsu toņu palete ļauj koka - polimēra kompozītmateriāla dēļus pieskaņot jebkurai vietai un dizainam.

Image

Terases

Image

Balkoni

Image

Laivu piestātnes, laipas

Image

Sētas

Image

Kāpnes

Image

Baseini

Image

Margas

Image

Meža (dabas) takas

Image

Dārza mājiņas un lapenes

Image

Žalūzijas un slēģi

Image

Dekoratīvie elementi

Image

Soli un puķu podi