image

Par mums

TOP DEX ir Latvijā bāzēts uzņēmums, kas ražo koksnes-polimēra kompozītmateriālus, nodrošina to tirdzniecību un modernu risinājumu izstrādi.

Videi draudzīgā un inovatīvā ražošanas procesā mēs iegūstam mūsdienīgu un ekoloģisku produktu, kas apvieno gan estētisko pievilcību, gan funkcionalitāti.

Sekojot līdzi jaunākajām tirgus tendencēm, zinātniskajiem pētījumiem un ražošanas metodēm, mēs spējam piedāvāt vienkāršus, novatoriskus un ilgtspējīgus risinājumus jebkuram objektam.

Mūsu mērķis ir kļūt par vadošu spēlētāju Eiropas un ASV tirgū, kur šobrīd eksportējam TOP DEX produkciju, radot vērtību mūsu klientiem, vienlaicīgi saglabājot dabas resursu ilgtspējību.

Vērtības

 1. 1

  Komandas gars

  Mēs ticam, ka komandai ir jāstrādā kopā – viena mērķa vārdā, lai nodrošinātu uzņēmuma izaugsmi.

 2. 2

  Klients

  Mūsu panākumu atslēga ir individuāla pieeja katram klientam.

 3. 3

  Inovācijas

  Pastāvīgi meklēt veidus kā uzlabot ražošanas procesu ir mūsu uzņēmuma konkurētspējas priekšrocību pamats.

 4. 4

  Efektivitāte

  Mēs nemitīgi domājam par radošiem veidiem, kā kļūt efektīvākiem, nezaudējot produktu kvalitāti.

  Mēs ticam, ka eksistē darba procesu izcilība, tomēr vienmēr atradīsies vieta izaugsmei, tāpēc mēs neapstājamies pie sasniegtā.

 5. 5

  Kvalitāte

  Mums ir svarīgi ne tikai ražot augstas kvalitātes produktu, bet arī nest atbildību par visiem darba procesiem.

SIA TopDeck ir noslēdzis 07.10.2021. līgumu Nr. SKV-L-2021/327 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.